celebrity

Kudryavtseva Yana Alekseevna: životopis a záznamy

Obsah:

Kudryavtseva Yana Alekseevna je nejmladší dokonalý šampion na světových gymnastických soutěžích. Dívka se narodila ve sportovním prostředí, protože její otec je slavný plavec, který vyhrál mistrovství olympijských her v roce 1992. Rodina žila v Moskvě.

Vzlet z povolání

Docela brzy začal významný pokrok Kudryavtseva Yana Alekseevna. Její biografie je spojena s vážnými sporty, počínaje rokem 2008, kdy bylo vítězství vyhráno na juniorských turnajích. Poté se taková událost konala v roce 2009 na území Dmitrova, soutěžila v Samaře v roce 2011 a v Kazani (2012).

Období, kdy se začaly soutěže, bylo 2011. Tehdy byly oceněny talenty, což ukázala Kudryavtseva Yana Alekseevna. Mezi juniory proběhla mezinárodní soutěž. Současně trvala soutěž Grand Prix.

Yana Alekseevna Kudryavtseva se dostala do předních řad svého týmu. Odvedla vynikající práci s kluby i obručemi. Vyhrál juniorský pohár. V Pesaru získal Kudryavtseva Yana Alekseevna světové vedení. Její kariéra se rychle rozvíjela.

Rok 2012 přinesl vítězství v evropských soutěžích mezi juniory. Srdce rozhodčích byla podplácena představením s míčem, který dokonale předvedla ona. Kudryavtseva Yana Alekseevna obdržel „zlato“ v důsledku všestrannosti v týmu.

Rychlý vývoj

Od té doby se její úspěchy jen násobily. Kudryavtseva Yana Alekseevna jde do soutěží mezi dospělými. Sportovní kariéra v kategorii seniorů začíná mezinárodním turnajem na úrovni 2013, který se koná v hlavním městě Ruska. Další turné se uskutečnilo na území Holonu. Byla zvítězena všestranná třpytka, stejně jako konkurence s kluby byla bronzová, díky práci s míčem elegantně obešla obruč.

Kudryavtseva Yana Alekseevna se poté stává členem světového poháru v Sofii. Dal jí první místo všude kolem. Přes to, že to byla její počáteční sezóna, byla dívka první v historii, která překonala své soupeře v této fázi na samém začátku své kariéry. Vedení v práci s obručem bylo vyhraněno brilancí, odvedla vynikající práci se sportovním vybavením, obdržela „bronz“ za svůj výkon s páskou.

Když se světový pohár konal na území Minsku, okamžitě bylo vyhráno druhé všestranné vítězství, „zlato“ pro práci s míčem a druhé - se stuhou a maces.

Nastavení záznamů

Další fáze její kariéry proběhla ve Vídni, když Yana Alekseevna Kudryavtseva získala „zlato“. Fotografie ukazují, jak je tato dívka elegantní, ale kolik vytrvalosti a tvrdé práce má! Vystoupila s míčem a získala 19 bodů za aktualizovaný systém hodnocení, což byl v té době rekord. Fenomenálně mladá dívka byla, když získala status evropského šampióna. Pouze 15 let a již takové výsledky!

V rámci prvního finále Světového poháru v Petrohradě v roce 2013 bylo získáno třetí místo v celém okolí, první místo pro práci s míčem, druhé s palcátem a vystoupení se stuhou.

Vítězství bez ohledu na to, co

Letos v srpnu letos uvedl svůj debut v Kyjevě v rámci mistrovství světa. Tam byly některé technické překážky. Hudba se několikrát vypnula, takže představení muselo být zahájeno znovu. Přesto se přesto stala vítězem a získala výsledek 18, 5.

Mistrovství v práci s kluby bylo také získáno, druhé místo - s obručemi, stejně jako pro hraní s míčem. Když se konala závěrečná všestranná akce, která probíhala v individuálním režimu, dívka zvítězila. Tento úspěch ji povýší na postavení nejmladší gymnastky, která získala dokonalé vedení na světě ve věku 15 let.

Dobytí východu

Poté se události jejího života odehrávají v Japonsku, kde byla členkou klubového šampionátu Aeon Cup. Dívka jednala jako součást skupiny soutěžit jménem sdružení Gazprom. Ona a její kolegové v národním týmu se stali vedoucími týmové soutěže před Běloruskem a Ukrajinou. Když se konala jednotlivá všestranná událost, Kudryavtseva obdržel „zlato“.

Následující rok 2014 vrací dívku do Moskvy, aby se zúčastnila jednoho z turnajů Grand Prix. Přináší třetí místo za vše a druhé za práci s palcátem a obručem. Gymnastka by mohla dosáhnout skvělých výsledků, kdyby se lépe připravila, ale stále zůstala v prvních třech.

Mnohem lepší věci byly v Tie, kde vyhrála mistrovství ve všech kategoriích, s výjimkou práce s palcátem. Tam dostala druhé místo. Ve Stuttgartu byly získány čtyři zlaté medaile. Jednou v Holonu na Grand Prix získala dvě další první místa, jednu sekundu a bronz. Při druhé návštěvě Pesara se mu podařilo vyhrát ve všech kategoriích.

Nepřekonatelný vítěz

Duben 2014 byl obdobím mistrovství Ruska v Penzě. Jednotlivci všude kolem byli úplně utlumeni. Jakmile byla v Corbeil-Eson a Taškentu, obsadila druhé místo, na druhém místě pouze se svým krajanem Mamunem Margaritou. Když se v Sofii a Minsku konaly následující etapy, podařilo se dívce zvítězit.

Třicáté výročí mistrovství Evropy přineslo triumf v roli absolutního vůdce. Kazan a závěrečná fáze Mezinárodního poháru se stala obdobím, kdy byly získány čtyři zlaté medaile a jedna stříbrná.

Mistrovství světa 2014 v Izraeli začalo jako všestranná týmová akce, díky níž se vítězové stali účastníci z Ruska. Kudryavtseva se kvalifikoval absolutně ve všech závěrečných soutěžích. Kategorie mace, obruč, míč přinesly první místo a stuha - druhé. Bylo to také velmi úspěšné období, kdy opět získala status absolutního šampiona v jednotlivých závodech.

Na konci soutěže získala Yana zvláštní cenu, kterou Longines udělila za eleganci. Krása se stala vítězem ceny Silver Doe Award.